html> اهل حق شناسی علمی نه تقلیدی(نقد اهل حق ) - تخریب منصور میرزا توسط نظام الدین مشعشعی
  تخریب منصور میرزا توسط نظام الدین مشعشعی 

اول و اخر خداست  

تصویر مقبره خان آتش قبل از تخریب

 

تصویر مقبره خان آتش قبل از تخریب

احتمالات دلیل برتخریب

۱- برای مظلوم نمایی صورت گرفته باشد

۲- تحت فشار دولت صورت گرفته باشد

۳- طرح جدیدی داشته باشد

به هر حال این را از زبان وبلاگ ذیل بشنوید

منبع:

http://yarsan.blogfa.com/post-350.aspx

 تخریب منصور میرزا توسط نظام الدین مشعشعی 

در ابتدای سال شاهد تخریب مقبره یكی از سران اهل حق به نام خان آتش بودیم.همه می دانیم كه خان آتش دستوری دارد برای نماز خواندن.عده ای از اهل حقهای مخالف خان آتش و آتش بیگی ها بر این عقیده اند كه این سزای خلاف دستور عمل كردن خان آتش بوده كه دستور به نماز داده است.

اما اینكه این تخریب توسط چه كسی صورت گرفته است باید بگویم این بار به دست خود ظالمین مقبره ظلم تخریب گردیده و دستور این تخریب را خود نظام الدین مشعشعی صادر نموده است.جالب است بدانید که برای این تخریب هم بسیار محتاط عمل نموده است.جهت این کار هم خیلی ها با ایشان مخالف بوده اند که از جمله این افراد می توان به حسام الدین مشعشعی پسر نظام الدین اشاره نمود. روزی که این مقبره را تخریب نموده اند حسام الدین در گره بان حضور داشته است و با حضور در کنار قبر میرزا منصور با درد و دل با خادم مقبره اظهار ناراحتی خود را به عرض عموم مردم می رساند. در مقبره منصور میرزا مشعشعی دفتر خاطراتی برای خادمین سیار وجود دارد که هر کدام از خادمین خاطرات خود را در این دفتر ثبت می کنند.شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه به دفتر خاطرات مقبره منصور میرزا مشعشعی مراجعه و این تاریخ ها را مشاهده کنید.

یكی از دانشجویان هرسینی بیانیه نظام الدین مشعشعی را در زمینه تخریب مقبره خان آتش قرار است برای من بیاورد كه به محض رسیدن بیانیه در وبلاگ می گذارم.

مطالب فوق توسط یکی از دانشجویان و دوستان برای من ارسال شده است.در صورتی که افرادی در این زمینه اطلاعات بیشتری دارند در اختیار مدیریت وبلاگ اهل حق و آئین یاری قرار دهند.آدرس ایمیل مدیریت وبلاگ اهل حق و آئین یاری:yarsan1210@yahoo.com

 

البته برخی هم معتقدند تخریبی در کار نبوده و نوشته اند:

نویسنده: ساغر
پنجشنبه 28 تیر1386 ساعت: 3:55
چطور دلت می یاد در مورد این موضوع این گونه بنویسی نمی دونم از تو متنفر باشم یا دلگیر ..... چطور می تونی عکسها را اینطور به دروغ نشان دهی آیا واقعا بعد از تخریب به این شکل در آمده . عکس دوم واقعا مربوط به اوایل ساخت این مقبره بوده . و مطمئنا شما از دلالیل برداشتن آن گنبد (( صرفا یک گنبد برداشته شده )) نه تخریب . تو هم که دروغگو از آب درآمدی ؟ و هیچ گونه اطلاعی نداری مطمئن باش و ...... این را بدان آن عزیز بزرگواری که می آید و می گوید من اشتباه کرده ام در پشت آن چهره خالص نورانی و ..... که با هیچ کلمه ای نمی توان آنها را توصیف کرد رازهای زیادی نهفته است که فکر می کنم دلیل نگفتن و افشائ نکردن آن ظرفیت ناچیز بعضی ها می باشد و ایشان تشخیص دادند که که این راز پنهان بماند . حال تو هر برداشتی می خواهی بکنی مختاری فقط این را بدان ظرفیت خود را ناچیز دانستی
 
ما منتظر اطلاعات و اظهار نظر های دقیق تر هستیم


تاريخ : جمعه هفدهم آبان ۱۳۸۷ | 19:41 | نویسنده : یار علی |
html>